TapTube

Müzik ve Ses Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 67 MB
  • Sürüm 1.6.2
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici SmartPlayland
Heyecan verici bir müzik oyunu deneyimlemek için TapTube mobil oyununda ücretsiz olarak yer alabilirsiniz.

TapTube, sınırsız müzikli eğlence sunan ve ücretsiz olarak IOS  cihazınıza indirilen müzik oyunlarından biridir. Farklı tasarımı ve eşsiz oyun özellikleri sayesinde oyuncuları memnun edecek nitelikleri taşımaktadır. Sınırsız bir şekilde müzik dinleyin, ruhunuzda hissedin ve bunun yanı sıra arkadaşlarınıza göndererek onlarında aynı eğlenceyi yaşamasına izin verin. 

Çeşitli ürünleri kendiniz tasarlayarak arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz. Onları da kendi eğlencenize ortak etmek için akıllı cep telefonunuza TapTube mobil uygulamasını indirebilirsiniz. TapTube, sadece ses değil, aynı zamanda youtube videosu da sağlar. Aynı anda ritm oyununu oynarken, video izlerken, aynı anda müzik dinlerken sıkılmayacağınız içerikleri barındırır.

Hangisini oynayacağınızı seçemediğinizde, öneri listesinden yararlanabilirsiniz. Her gün güncellenen video listesinden yeni oyunun tadını çıkarın. Müzik ve not sahibi olmak ister misiniz? Onları favori listene ekleyin. Favori listesi, vids ve notlarınızı güvenli bir şekilde saklar, böylece istediğiniz zaman oynatabilirsiniz. İstediğiniz youtube video için kendi notlarınızı yapmaktan çekinmeyin

TapTube indir